-
Відкриті торги
-
КЕП
Столярні вироби.
580 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
05bfdffb1c9249079343e714a1d18a2e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-13-001937-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Віконенко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37345655
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Віконенко" +380504372307 b.rudyak@gk.te.ua http://perfect.gk.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., с. Озерна, 47264, Тернопільська область, Зборівський район, с. Озерна, вул. Б.Хмельницького, 8
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
111/1
Дата підписання:
01.11.2018 11:00
Період дії договору:
01.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
580 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 580 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові вікна і двері та комплектуючі з монтажем
Кількість
81 штуки
Період постачання
до 31.12.2018