-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Інформаційні послуги
7 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
468928f8e16a4da1888f16d264e11c76
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-29-000850-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИПОВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37336813
-
Контактна особа:
Оксана Тригуб +380673781684 lipov_cpmsd@ukr.net
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, м.Липовець, вул. Пирогова,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО "КОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42470109
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П. КОРОЛЬОВА будинок 12 офіс 508
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору:
0500/ВТ/В
Дата підписання:
29.10.2024 09:07
Період дії договору:
29.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Сума договору:
7 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП "ЛМЦПМД"
IBAN:UA658201720344390009000078104
ПП "Агенство" Консалт"
IBAN:UA423052990000026001021608007
Сума
7000.00 UAH
Статус
Оплачений
31.10.2024 10:31
Док-ти
0