-
Відкриті торги
-
КЕП
«Легковий автомобіль марки Renault Duster» (або еквівалент)
565 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
47890e8f83274f1a97651ba7430e433e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-11-002241-c-c1
Постачальник:
ТОВ "СІНГЛ-МОТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35807622
-
Контактна особа:
Олександр Шульга +380677192832,+380675440403 shulga@single.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, ШОСЕ ЗАПОРІЗЬКЕ, будинок 25-А
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
219
Дата підписання:
16.10.2018 14:00
Період дії договору:
16.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
565 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 565 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Легковий автомобіль марки Renault Duster» (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
22.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
49069, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, пр.Богдана Хмельницького,17
На карті