-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю соняшника (закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту13 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)UA-2024-08-19-010856-a
258 830.00
UAH без ПДВ
Номер:
17a213fa123b48a7955f83cdb64136a9
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-29-002102-a-a1
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Контактна особа:
Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
СЕМЕНЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365611937
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський р-н місто Апостолове ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Номер договору:
102
Дата підписання:
29.08.2024 10:25
Період дії договору:
29.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Сума договору:
258 830.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
258 830.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги по збиранню врожаю соняшника
Кількість
235.3 гектар
Період постачання
до 01.11.2024