• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015-«14410000-8 Кам’яна сіль» " Сіль технічна (помел №3) "

1 549 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b5f3960f82b4e8796d949a51ca4d54b
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-31-001259-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО"
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору: 346
Дата підписання: 09.10.2018 10:00
Період дії договору: 09.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 549 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 549 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-«14410000-8 Кам’яна сіль» " Сіль технічна (помел №3) "
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 1441 тонни
Період постачання до 30.11.2018
Місце постачання 87500, Україна, Донецька область, м Маріуполь, вул. Левченка, 1 На карті