-
Відкриті торги
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
188 449.00
UAH з ПДВ
Номер:
9eccdc794b124a54919c71fa4e8cde7e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-31-001255-a-c1
Постачальник:
ТОВ "САРГОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41640779
-
Контактна особа:
Бабейко Татьяна 380506970395, 380506970395 sargofbud@gmail.com
-
Адреса:
01054, Україна, Київ, Київ, Олеся Гончара, 52, офіс 34
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
011001
Дата підписання:
01.10.2018 12:53
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
188 449.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 188 449.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.09.2018 - 30.10.2018