-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі
1 874 018.30
UAH з ПДВ
Номер:
0ba44ead175345509c5a384f8c80b440
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-20-000193-a-b1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Контактна особа:
Саввін Олександр +380577019157 savin-av@utg.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Управління поліції охорони в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108947
-
Контактна особа:
Шипула Сергій Миколайович +380612798632 tenderu@upozp.gov.ua
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Водограйна, буд. 3
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі
Номер договору:
1810000156
Дата підписання:
04.10.2018 00:00
Період дії договору:
01.12.2018 00:00 - 30.11.2019 00:00
Сума договору:
1 874 018.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 874 018.30 UAH)
Оплачено:
1 874 018.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 874 018.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз"
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.12.2018 - 30.11.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
086f72a450df45caa7437d91ee57ed61
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
1810000156
Дата внесення змін до договору:
30.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано