-
Відкриті торги
-
КЕП
вирівнювання та каталогізація пунктів нівелірних мереж І, ІІ класів
2 024 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
1126d8f879c641c1a9331dfd41428a10
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-16-000602-a-c1
Постачальник:
Державне підприємство "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" (НДІГК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
24102001
-
Контактна особа:
Державне підприємство "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" (НДІГК) +380442870684 zon@gki.com.ua http://www.gki.com.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська обл., Київ, 03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 69
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Номер договору:
68-Г
Дата підписання:
01.10.2018 00:00
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
2 024 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 024 300.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вирівнювання та каталогізація пунктів нівелірних мереж І, ІІ класів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2018