• Відкриті торги
  • КЕП

Паливні брикети з деревини твердих порід

1 175 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f93667e3fe364e599e0b724a5b9efec9
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-22-001938-c-b1
Постачальник: ТОВ "БіоЕнерджі Плюс"
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору: 170
Дата підписання: 01.10.2018 00:00
Період дії договору: 01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 1 175 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 175 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети з деревини твердих порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 250 тонни
Період постачання 01.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 73006, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23 На карті