• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту приміщення та системи опалення на об’єкті: Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, що розташований за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)»

42 120.00 UAH без ПДВ
Номер: 0f15e5d861a34e91a312b373b9cd966a
Ідентифікатор договору: UA-2024-07-02-010565-a-a1
Замовник: Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
Постачальник: Фізична особа-підприємець Жуковський Василь Михайлович
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 28/06-1
Дата підписання: 28.06.2024 00:00
Період дії договору: 28.06.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Початкова сума договору: 47 325.00 UAH без ПДВ
Сума договору: 42 120.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з поточного ремонту приміщення та системи опалення на об’єкті: Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, що розташований за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1
Період постачання до 10.07.2024
Місце постачання 79039, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Пстрака 1 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ЛСЗШ І-ІІІ ст. №44 ім.Т.Г.Шевченка
ФОП Жуковський В.М.
Сума 42120.00 UAH
Статус
Оплачений
28.11.2024 15:17
Док-ти 0

Внесені зміни

    Номер: a008624c75844d0da757e2a03a96678f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Публікація обгрунтування та Про затвердження обґрунтування підстави для укладання договору без застосування відкритих торгів щодо закупівлі - «Послуги з поточного ремонту приміщення та системи опалення на об’єкті: Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, що розташований за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)»
    Номер додаткової угоди: б/н
    Дата внесення змін до договору: 28.06.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Наказ об_рунтування.pdf
pdf
Звіт - не відбулись - UA-2024-06-02-000271-a-report.pdf
doc
ОБГРУНТУВАННЯ Прямого договору.doc
    Номер: e743d70c3a744a95bb0aad29540507c8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись пп.1, пп. 4, п. 19 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. N 1178 " Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" та пп.1 та пп. 4 п. 10.13. Договору, а також враховуючи лист управління фінансового контролю Львівської міської ради (вих. №2103-вих-130398 від 12.09.2024 р., щодо перевірки кошторисної вартості надання послуг з поточного ремонту), Сторони дійшли згоди зменшити обсяги закупівлі, зокрема з урахуванням фактичної потреби в послугах, змінити ціну в договорі в бік зменшення та загальну вартість послуг. У зв’язку з цим вирішили внести зміни до Договору та викласти в новій редакції: 1. Враховуючи лист управління фінансового контролю Львівської міської ради (вих. №2103-вих-130398 від 12.09.2024 р., щодо перевірки кошторисної вартості надання послуг з поточного ремонту), Сторони узгодили змінити ціну в договорі в бік зменшення на суму – 202.00 грн. 2. У зв'язку із неможливістю виконання частини робіт, які стосуються ремонту системи опалення, Сторони погодили Зменшити обсяги закупівлі та загальну суму Договору на - 5 003.00 грн. 3. Викласти п. 4.1. Договору у такій редакції: «п. 4.1. Загальна вартість послуг з поточного ремонту за цим Договором визначається Сторонами у цьому договорі і становить: 42 120,00 грн. (сорок дві тисячі сто двадцять гривень 00 коп.) (без ПДВ).» 4. Викласти в новій редакції Додаток 1 Кошторисний розрахунок вартості поточного ремонту. 5. Інші умови Договору, не зазначені в даній Додатковій угоді, залишаються без змін.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 01.10.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додатки до Договору Жуковський.pdf
PDF
ДУ Жуковський.PDF