-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
908 797.38
UAH з ПДВ
Номер:
996cfb3950d84a28a1330e3c44c42457
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-15-000719-a-b1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Контактна особа:
Епіченко Юрій Андрійович (057) 701-90-11 yepichenko-ya@utg.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Управління поліції охорони в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108934
-
Контактна особа:
Медведенко Євген Валерійович +380482641044 medvedenkojenya@ukr.net
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Академіка Філатова, 70-а
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Номер договору:
1809000470
Дата підписання:
24.09.2018 00:00
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 30.09.2019 00:00
Сума договору:
908 797.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 908 797.38 UAH)
Оплачено:
908 797.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 908 797.38 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2018 - 30.09.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
929a889f59a34d10a7c124271be24732
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни у зв'язку зі зміною ставок податків і зборів
Номер додаткової угоди:
1809000470
Дата внесення змін до договору:
23.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано