• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")

У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації

4 822 295.76 UAH з ПДВ
Номер: 5713d3c7857146dcbe1d3c10803182dd
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-24-000354-b-a1
Замовник: Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
Постачальник: ДП Управління відомчої воєнізованої охорони
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Номер договору: 1809000460
Дата підписання: 24.09.2018 00:01
Період дії договору: 01.10.2018 00:00 - 30.09.2019 00:00
Сума договору: 4 822 295.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 822 295.76 UAH)
Оплачено: 4 822 295.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 822 295.76 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.10.2018 - 30.09.2019
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 21725015f8074894b295afedfcbec264
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Поліпшення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1809000460
    Дата внесення змін до договору: 11.10.2018 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: d120dd8e49e8461e810c252f3b2c748f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Про зміну мінімальної заробітної плати згідно ЗУ від 23.11.2018 року №2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік»
    Номер додаткової угоди: 1809000460
    Дата внесення змін до договору: 10.01.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: b2d075d5a78f46148d5290df376cf086
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Поліпшення якості
    Номер додаткової угоди: 1809000460
    Дата внесення змін до договору: 19.03.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано