-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обстеження будівлі для виготовлення паспортів технічного стану
Послуги з технічного обстеження будівлі для виготовлення паспортів технічного стану
912 192.18
UAH з ПДВ
Номер:
106956d8e91342b48b889e34a93a0b37
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-13-001487-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ГК Київський інженерно-технічний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903136
-
Контактна особа:
тов гк кітц +380664227142 llcgcketc@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, Київ, м. Київ, вул. МЕЛЬНИКОВА, будинок 18 Б, офіс 4
Класифікатор ДК 021:2015:
75110000-0 Загальні державні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Послуги з технічного обстеження будівлі для виготовлення паспортів технічного стану
Номер договору:
ЦУП-01/0261/18
Дата підписання:
19.09.2018 00:00
Період дії договору:
19.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
912 192.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 912 192.18 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обстеження будівлі для виготовлення паспортів технічного стану
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2018