-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
1 815 457.44
UAH з ПДВ
Номер:
a2f6555e4e9a4a9ba91b6dd25cc59175
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-15-002267-b-c1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Контактна особа:
Епіченко Юрій Андрійович (057) 701-90-11 yepichenko-ya@utg.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
Сергей Третьяк +380955023165 vts_pco@ugsokh.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Номер договору:
1809000284
Дата підписання:
18.09.2018 00:01
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 30.09.2019 00:00
Сума договору:
1 815 457.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 815 457.44 UAH)
Оплачено:
1 815 457.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 815 457.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2018 - 30.09.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
f0600c8157ba45dda6c2b47d26dadc01
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни
Номер додаткової угоди:
1809000284
Дата внесення змін до договору:
30.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
c2e6567239194567a8cf9d30a14ba5a6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни
Номер додаткової угоди:
1809000284
Дата внесення змін до договору:
05.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
220dbaba1d9f4bdf9b6363ae1ae7fba6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна дислокації об’єктів
Номер додаткової угоди:
1809000284
Дата внесення змін до договору:
12.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано