• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин, дизельне паливо

149 320.00 UAH з ПДВ
Номер: e1e410b5d8a24498acffa5b62ae3e6ba
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-10-001916-b-a1
Постачальник: ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 336-09/18-Т
Дата підписання: 17.09.2018 16:40
Період дії договору: 17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 149 320.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 149 320.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин, дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5600 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 01001, Україна, Київ, м. Київ, провулок Музейний, 2 Д На карті