-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області
послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади
628 650.00
UAH з ПДВ
Номер:
1646f93d7782465aa086638f9a63c041
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-14-000737-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Опис:
послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади
Номер договору:
2018-25
Дата підписання:
17.09.2018 00:00
Період дії договору:
17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
628 650.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 628 650.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєднаної територіальної громади (на території громад в межах Пісківської селищної ради і Мигалківської сільської ради орієнтовною площею - 15500 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2018