-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Обсяг надання послуг: У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
3 013 934.85
UAH з ПДВ
Номер:
2423dd8f8f6d4741805f42cf97978506
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-09-000231-a-b1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Контактна особа:
Черкашина Марія Олександрівна (057) 701-91-79 cherkashina-ma@utg.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДП Управління відомчої воєнізованої охорони
×
-
Код ЄДРПОУ:
02072239
-
Контактна особа:
Цьома Павло Володимирович +380442336692 vohor_ua@ukr.net
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Андріївський узвіз ,38
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Обсяг надання послуг: У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Номер договору:
1809000260
Дата підписання:
17.09.2018 00:00
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 30.09.2019 00:00
Сума договору:
3 013 934.85 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 013 934.85 UAH)
Оплачено:
3 013 934.85 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 013 934.85 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2018 - 30.09.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
857a1dc0eb054105bb72241a468fa722
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Про зміну мінімальної заробітної плати згідно ЗУ від 23.11.2018 року №2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік»
Номер додаткової угоди:
1809000260
Дата внесення змін до договору:
10.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано