-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
1 205 761.44
UAH з ПДВ
Номер:
28de353dc7f840aca913aaeaeb2edd36
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-18-002913-a-a1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Контактна особа:
Епіченко Юрій Андрійович (057) 701-90-11 yepichenko-ya@utg.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Контактна особа:
Юрій Матулін +380507690246 matulin_y@ukr.net
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. ШЕВЧЕНКА, будинок 52
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Номер договору:
1808000451
Дата підписання:
29.08.2018 00:00
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 30.08.2019 00:00
Сума договору:
1 205 761.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 205 761.44 UAH)
Оплачено:
1 205 761.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 205 761.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2018 - 30.09.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
99fec6ba7a37405284741ff9186ac0fe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Поліпшення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1808000451
Дата внесення змін до договору:
14.09.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
86ac3dde834741a784b0ede4f05f3e65
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни
Номер додаткової угоди:
1808000451
Дата внесення змін до договору:
31.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
ab82745a743447ecb2bd28bca887c018
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни
Номер додаткової угоди:
1808000451
Дата внесення змін до договору:
04.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано