• Відкриті торги
  • КЕП

Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошений

155 146.50 UAH з ПДВ
Номер: 97227e4d841243d695e942efea786be1
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-26-000333-b-c1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЛАЧКОВСЬКА НІНА ДМИТРІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору: 495
Дата підписання: 29.08.2018 09:43
Період дії договору: 29.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 155 146.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 155 146.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 2070 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, за адресами закладів дошкільної та загальної середньої освіти (згідно із Дислокацією (Додаток № 2 до Договору)) На карті