-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
80 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
74578dfb92914ca9af404e98d1722401
Ідентифікатор договору:
UA-2024-03-20-010013-a-b1
Замовник:
Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30444332
-
Контактна особа:
Ломага Тетяна Миколаївна 380313138275 iskander295@gmail.com
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, вулиця Духновича, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Калашникова Любов Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2600303986
-
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Мукачеве, І.Франка, 56/1
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Номер договору:
41
Дата підписання:
20.03.2024 00:00
Період дії договору:
20.03.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Сума договору:
80 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
80 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (CPV) 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Кількість
133.33 Година
Період постачання
20.03.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, вулиця Духновича, будинок 17
На карті