-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне ДГ(13-100) (ДК 021:2015 - 09110000-3 — тверде паливо)
310 060.00
UAH з ПДВ
Номер:
d66d93565c0e4488aa540cca1c75625d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-16-000722-c-a1
Постачальник:
ПП сев-сервіс 2000
×
-
Код ЄДРПОУ:
31078365
-
Контактна особа:
Бондар Олена Васильовна +380472367511 sevservice2000@rambler.ru
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, Пастерівська буд. 14
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
136
Дата підписання:
22.08.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
310 060.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 310 060.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне ДГ(13-100)
Кількість
74 тонни
Період постачання
до 15.09.2018
Місце постачання
20600, Україна, Черкаська область, Шполянський район, за адресою структурних підрозділів КНП «Шполянський ЦПМСД»
На карті