-
Відкриті торги
-
КЕП
Мототранспортні вантажні засоби (автомобіль спеціалізованого призначення(оперативний))
1 798 260.00
UAH з ПДВ
Номер:
1d7ab4fc9790492281574028b43f42e5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-10-000605-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД АВТОЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33681454
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД АВТОЦЕНТР" +380950876333 syuch.a@zet.com.ua http://www.forward.zet.com.ua
-
Адреса:
Україна, 89623, Закарпатська обл., Мукачівський район, село Клячаново, ВУЛ.АВТОМОБІЛІСТІВ, будинок 3, корпус Б
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1708/2018SK/-CD4510/206/468
Дата підписання:
20.08.2018 00:00
Період дії договору:
20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 798 260.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 798 260.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні вантажні засоби (автомобіль спеціалізованого призначення(оперативний))
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.10.2018