• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)

. Постачальник зобов'язується у визначений Договором строк поставити Покупцю згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор" Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога) (надалі – «Товар»), зазначені в специфікації (Додаток № 1), а Покупець прийняти і оплатити Товар. 1.2. Кількість зазначена в специфікації (Додаток №1), що надається до цього Договору і є його невід'ємною частиною. 1.3. Обсяги закупівлі Товару можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та потреб Покупця. 2. ЯКІСТЬ ТА КОМПЛЕКТНІСТЬ ТОВАРУ 2.1. Постачальник повинен поставити Замовнику обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога), якість якого відповідає стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, що встановлює вимоги до його якості, та загальноприйнятим вимогам, встановленим до даного виду товару. 2.2. У разі передачі обладнання для ігрового майданчику, що не відповідає вимогам встановленим пунктом 2.1. цього Договору, Постачальник зобов’язаний замінити їх на якісні або укомплектувати їх за власний рахунок. 3. ЦІНА ДОГОВОРУ 3.1. Загальна ціна Договору становить – _550 650, 00 коп., (п’ятсот п’ятдесят тисяч шістсот п’ятдесят гривень, 00 коп.) у т.ч. ПДВ 20% - 91 775,00 грн., відповідно до СПЕЦИФІКАЦІЇ НА ЗАКУПІВЛЮ (Додаток № 1 до Договору). 3.2. Ціна договору складається з витрат на транспортування до закладів освіти відповідно до дислокації закладів, страхування, завантаження, розвантаження, зберігання, зборку обладнання для ігрового майданчику у закладах освіти, наявність сертифікатів, тощо. 4. ПОРЯДОК

550 650.00 UAH з ПДВ
Номер: aeafe2769fa341c59348d4968d29ed27
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-23-000074-c-c1
Постачальник: ТОВ "Торговий дім "Цвях"
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Опис: . Постачальник зобов'язується у визначений Договором строк поставити Покупцю згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор" Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога) (надалі – «Товар»), зазначені в специфікації (Додаток № 1), а Покупець прийняти і оплатити Товар. 1.2. Кількість зазначена в специфікації (Додаток №1), що надається до цього Договору і є його невід'ємною частиною. 1.3. Обсяги закупівлі Товару можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та потреб Покупця. 2. ЯКІСТЬ ТА КОМПЛЕКТНІСТЬ ТОВАРУ 2.1. Постачальник повинен поставити Замовнику обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога), якість якого відповідає стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, що встановлює вимоги до його якості, та загальноприйнятим вимогам, встановленим до даного виду товару. 2.2. У разі передачі обладнання для ігрового майданчику, що не відповідає вимогам встановленим пунктом 2.1. цього Договору, Постачальник зобов’язаний замінити їх на якісні або укомплектувати їх за власний рахунок. 3. ЦІНА ДОГОВОРУ 3.1. Загальна ціна Договору становить – _550 650, 00 коп., (п’ятсот п’ятдесят тисяч шістсот п’ятдесят гривень, 00 коп.) у т.ч. ПДВ 20% - 91 775,00 грн., відповідно до СПЕЦИФІКАЦІЇ НА ЗАКУПІВЛЮ (Додаток № 1 до Договору). 3.2. Ціна договору складається з витрат на транспортування до закладів освіти відповідно до дислокації закладів, страхування, завантаження, розвантаження, зберігання, зборку обладнання для ігрового майданчику у закладах освіти, наявність сертифікатів, тощо. 4. ПОРЯДОК
Номер договору: 196
Дата підписання: 21.08.2018 09:10
Період дії договору: 21.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 550 650.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 550 650.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 91 штуки
Період постачання до 22.09.2018
Місце постачання 04071, Україна, місто Київ, Київ, Введенська, 35 На карті