-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 « 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (послуги з розширення функціоналу та ліцензування програмного забезпечення Wialon, з впровадженням окремих додатків, в т.ч. мобільних)
Послуги з розширення функціоналу та ліцензування програмного забезпечення Wialon, з впровадженнямокремих додатків, в т.ч. мобільних.
1 809 999.60
UAH з ПДВ
Номер:
622ce49735de40919aa0a9a81aef9a2f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-23-000536-c-b1
Постачальник:
ТОВ “СУРБІС”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32826695
-
Контактна особа:
Палюх Олена Олексіївна 380679183260, 380734188053 tender@surbis.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Червоноармійська, буд. 57/3
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Опис:
Послуги з розширення функціоналу та ліцензування програмного забезпечення Wialon, з впровадженнямокремих додатків, в т.ч. мобільних.
Номер договору:
180820
Дата підписання:
20.08.2018 16:00
Період дії договору:
20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 809 999.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 809 999.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 « 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (послуги з розширення функціоналу та ліцензування програмного забезпечення Wialon, з впровадженням окремих додатків, в т.ч. мобільних)
Кількість
3 послуга
Період постачання
01.09.2018 - 30.11.2018