• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для кабінетів біології, географії, математики, фізики

790 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 970f6d0d1d5143278fb1faf330232d9b
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-09-000325-b-c1
Постачальник: ФОП Мацегора Юлія Григоріївна
Класифікатор ДК 021:2015: Аналіз за цим CPV
Номер договору: 128
Дата підписання: 20.08.2018 00:00
Період дії договору: 20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 790 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 790 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для кабінетів біології, географії, математики, фізики
Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Кількість 4 комплект
Період постачання до 30.11.2018
Місце постачання 92913, Україна, Луганська область, смт. Красноріченське, кв. Верстатобудівників, буд. 5 На карті