-
Відкриті торги
-
КЕП
комбінезони та костюми робочі бавовняні
1 070 070.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8e057c90216443f95ed8ae7f5458e60
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-05-001347-a-b2
Постачальник:
ФОП "САМОЙЛЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2735312174
-
Контактна особа:
Олег Самойленко +380503525814 samolegnik@gmail.com
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. РОКОСОВСЬКОГО, будинок 70, квартира 12
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Номер договору:
18-118-Т
Дата підписання:
20.08.2018 09:00
Період дії договору:
20.08.2018 00:00 - 25.10.2018 00:00
Сума договору:
1 070 070.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 070 070.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комбінезони та костюми робочі бавовняні
Кількість
5 лот
Період постачання
до 25.08.2018
Місце постачання
07100, Україна, Київська область, тридцяти кілометрова зона відчуження, проммайданчик ДСП ЧАЕС, центральний склад ДП УЗФО ЧАЕС
На карті