-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбуки, комп»ютери, системний блок
255 867.00
UAH з ПДВ
Номер:
a91e0f94f3d442dc9b62ae2c17e0759f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-27-000657-a-b2
Постачальник:
ТОВ "ІНЗАРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38501167
-
Контактна особа:
Шмігельський Юрій Володимирович +380673431090 dzo.inzargo@gmail.com
-
Адреса:
80746, Україна, Львівська область, Плугів, Тернопільська,17
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
127
Дата підписання:
17.08.2018 08:00
Період дії договору:
17.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
255 867.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 255 867.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
системний блок
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.08.2018 - 01.09.2018
комп"ютери
Кількість
2 штуки
Період постачання
01.08.2018 - 01.09.2018
ноутбуки
Кількість
20 штуки
Період постачання
01.08.2018 - 01.09.2018