-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
обладнана пересувна лабораторія контролю довкілля
договір про закупівлю
11 580 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eab59b000be74e61983d98e7f9058a54
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-11-000737-a-b2
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛТ Україна Лтд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛТ Україна Лтд» +380672177041 tender@alt.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02002 м. Київ, вул. Луначарського, 4, 7 этаж
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Опис:
договір про закупівлю
Номер договору:
№1608
Дата підписання:
16.08.2018 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
11 580 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 580 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнана пересувна лабораторія контролю довкілля
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018