-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали
276 051.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b263f1401394b0ab6c83ddd5af5279b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-000984-c-c1
Постачальник:
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
212
Дата підписання:
16.08.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
276 051.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 276 051.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
2900 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті