-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
2 570 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
4470dd10d5f340c5949011a4daf01b7f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-09-001415-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39189678
-
Контактна особа:
Александр Резвов +380985077070 alr@gigroup.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 18/7, кімната 618-619
Класифікатор ДК 021:2015:
72590000-7 Професійні послуги у комп’ютерній сферіАналіз за цим CPV
Номер договору:
86/08
Дата підписання:
14.08.2018 15:00
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
2 570 340.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018