-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'ясо (Філе куряче, охолоджене; М'якоть без кістки свинна, охолоджена; М'якоть без кістки яловича, охолоджена; Стегно куряче, охолоджене)
239 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
80671d98466e431eb1cba45fee1fb939
Ідентифікатор договору:
UA-2024-01-24-004965-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Контактна особа:
Тетяна Товкач +380968791429 zakupivli_vo_tsr@ukr.net
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Рудь Віта Вікторівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3258718686
-
Контактна особа:
Віта Рудь +380675951772 rud_v@i.ua
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Київське шосе, буд. 127, кв. 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
35
Дата підписання:
12.02.2024 10:34
Період дії договору:
12.02.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Сума договору:
239 125.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче, охолоджене
Кількість
710 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
М'якоть без кістки свинна, охолоджена
Кількість
222 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
М'якоть без кістки яловича, охолоджена
Кількість
245 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Стегно куряче, охолоджене
Кількість
115 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації