-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 32320000-2 (Придбання інтерактивного комплексу (комп’ютерного класу з інтерактивною дошкою) для Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ»)
247 475.00
UAH з ПДВ
Номер:
a2f92cc456684db4852667a19aba4690
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-12-000847-c-c1
Постачальник:
ФОП Земляков Д.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959011753
-
Контактна особа:
Земляков Дмитро Володимирович +380542772288 inbox@viruspoint.com.ua http://www.viruspoint.com.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Горького 22
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
23.07.2018 00:00
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
247 475.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 247 475.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 32320000-2 (Придбання інтерактивного комплексу (комп’ютерного класу з інтерактивною дошкою) для Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ»)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Місце постачання
41635, Україна, Сумська область, Конотопський район, с. Бочечки, вул. Тракторна, 2
На карті