-
Відкриті торги
-
КЕП
«Овочі, фрукти та горіхи» (лимони, банани, апельсини, мандарини, цибуля ріпчаста, часник, арахіс лущений).
Овочі фрукти та горіхи (лимони, банани, апельсини, мандарини, цибуля ріпчаста, часник, арахіс лущений)
129 897.00
UAH з ПДВ
Номер:
9a801dfe5b504d49b7a7c8fb9a201ae5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-21-000255-c-a1
Постачальник:
ФОП "СИДОРЕНКО ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3439906064
-
Контактна особа:
Вікторія Сидоренко +380504652305 fopsidorenkovv@ukr.net
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 49 А, квартира 3
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Опис:
Овочі фрукти та горіхи (лимони, банани, апельсини, мандарини, цибуля ріпчаста, часник, арахіс лущений)
Номер договору:
89
Дата підписання:
23.07.2018 10:40
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
129 897.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 129 897.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукти харчування ДК 021:2015 код 03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи»
(лимони, банани, апельсини, мандарини, цибуля ріпчаста,
часник, арахіс лущений).
Кількість
4160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018