-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
М’ясо
198 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4d4e7078c514d569c0a6ae89dc8c0b4
Ідентифікатор договору:
UA-2023-12-06-007474-a-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084252
-
Контактна особа:
Людмила Суддя +380975756563 osvita_shramkivka@ukr.net
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, вул. Незалежності, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПАНОВ ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2788423636
-
Контактна особа:
+380671972853
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н село Шрамківка, ВУЛИЦЯ ЩЕРБАКІВ будинок 22
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
787
Дата підписання:
06.12.2023 12:02
Період дії договору:
06.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
198 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (м’ясо свинина - 120 кг., філе куряче - 800 кг., четверть куряча - 75 кг., фарш свинно-яловичий - 60 кг.)
Кількість
1055 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
19812, Україна, Черкаська область, село Шрамківка, вулиця Незалежності, 16
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2204e11594954c5986993277c02a69f9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уповноваженою особою відділу освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради на виконання наказу керівника № 128 від 06.12.2023 р. прийнято рішення провести закупівлю по предмету М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче) - код національного класифікатора України ДК 021:2015, код 15540000-5 – М'ясо без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка проводитиметься відповідно до ч.6 п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Номер додаткової угоди:
128
Дата внесення змін до договору:
07.12.2023 16:00
Статус:
Опубліковано