-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
114 998.77
UAH з ПДВ
Номер:
11c94046f0e2443ca24f6c9e0015d5cf
Ідентифікатор договору:
UA-2023-11-17-016135-a-b1
Замовник:
Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Контактна особа:
Мадіярова Олена Олександрівна +380683058302 t.yuhnich@yandex.ua
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
12.12.2023 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2024 23:59
Сума договору:
114 998.77 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 166.46 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
19972
Період постачання
до 31.12.2024
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку "на добу наперед", що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Постанова)
Номер:
eaddc19c8d014d98946a4b0175dbf62b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із затвердженням річного кошторису на 2024 рік,Сторони домовились зменшити суму Договору та набуттям чинності Постанови НКРЕКП № 2322 від 09.12.2023
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.01.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
672a590d3f824ae2b27aeee6696db497
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити пункт 1.2 Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
12.02.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9f49dd7a5a524c8b857fb319ce99b6e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити пункт 1.2. Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.02.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a1787c2f8baf40af9c15cef42802fd98
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити пункт 1.2. Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.03.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7c8b451010314ec6adb8b075f12f93a3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити пункт 1.2. Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.04.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
75f82ed1831948e388194ec4e8657406
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити пункт 1.2. Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
02.07.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d24a2b87df0d430f8adaebb6b75b020f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити пункт 1.2. Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
10.07.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
078cb10881914e9db86a43090c2c22bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити п.1.2. Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
06.08.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
acd0a1a36ad04061bb39b521ef2d4b28
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнити п.1.2.Комерційної пропозиції
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
03.09.2024 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку "на добу наперед", що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Постанова)
Номер:
b0f291af78874d4bb7bb232931f615c6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Доповнити п. 1.2 Комерційної пропозиції. 2. Викласти п.2.4 Договору в новій редакції. 3.Викласти абзац 1 п.5.1. Договору в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
15.10.2024 00:00
Статус:
Опубліковано