-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля
891 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d68963660bf456a8ad351ec818d6477
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-10-000014-a-a1
Замовник:
Ланчинська селищна рада ОТГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354545
-
Контактна особа:
Володимир Попович +380688403147 lanchin_rada@ukr.net
-
Адреса:
78455, Україна, Івано-Франківська область, смт Ланчин, вул. Шкільна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ВПК ЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744728
-
Контактна особа:
Мартиненко Артем Андрійович +380969804588 vpkzaxid@ukr.net
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, Сковороди 8/9
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/2105
Дата підписання:
11.07.2018 16:37
Період дії договору:
11.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
891 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
891 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля
Кількість
180 тонни
Період постачання
01.05.2018 - 31.12.2018
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
4b1a395ac9e144e4b89402a67fe06fde
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни дати укладвння договору та підписання додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
1/2105
Дата внесення змін до договору:
18.07.2018 14:11
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6d8d682968714b4f87c196734615c039
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження дії договору на строк достатній для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, що не пкрквищує 20% суми зазначеної у договорі
Номер додаткової угоди:
1/2105
Дата внесення змін до договору:
05.02.2019 16:13
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
22d4e61a35914d829afc2fce30e69156
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому поряд, Укладання договору додаткогового на суму 11000 грн., для розрахунку за поставлений товар на термін достатній для проведення розрахунків
Номер додаткової угоди:
1/2015
Дата внесення змін до договору:
11.02.2019 15:18
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
48e87feee5194940ba227c7995e2bf4a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку,технічна помилка рік підписання договору на продовження.( 28.12.2018р)
Номер додаткової угоди:
1/2105
Дата внесення змін до договору:
11.02.2019 16:13
Статус:
Опубліковано