-
Відкриті торги
-
КЕП
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Овочі свіжі)
379 448.00
UAH з ПДВ
Номер:
a0efee4f2f6f4e5db83e0ef926727d1c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-08-002285-a-a1
Постачальник:
ТОВ ФУД ПОСТАЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41505858
-
Контактна особа:
Кондратенко Наталія Григорівна +380675588677 41505858@ukr.net
-
Адреса:
53070, Україна, Дніпропетровська область, село Широке, вул. Зоотехнічна, 2
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/30
Дата підписання:
09.07.2018 09:00
Період дії договору:
09.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
379 448.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 379 448.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Овочі свіжі)
Кількість
44000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті