-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (шкільний автобус)
1 849 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
60f00137588d4f27b1efbcb16482b557
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-05-000657-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380504439423 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
481/18
Дата підписання:
04.07.2018 00:00
Період дії договору:
04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 849 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 849 980.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 - 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (шкільний автобус)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2018