-
Відкриті торги
-
КЕП
Котли твердопаливні
Договір закупвлі котлів твердопаливних
145 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3bbe8b429f4746a98b5454eae37d5ed4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-18-001058-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Альянс-Енергія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37298836
-
Контактна особа:
Альянс-Энергия +380674613101 alyans-energy@i.ua
-
Адреса:
14033, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Червоногвардійська, 3В, кв.78
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Опис:
Договір закупвлі котлів твердопаливних
Номер договору:
32
Дата підписання:
02.07.2018 00:00
Період дії договору:
до 30.12.2018 00:00
Сума договору:
145 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 145 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котли твердопаливні (2 одиниці - котел твердопаливний (95 кВт)
2 одиниці - котел твердопаливний (200 кВт))
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.09.2018