-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт захисних споруд № 98721 в цокольному приміщенні ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок - інтернат " по вул. Кутузова,44 в м.Хотин Дністровського району Чернівецької області,60000
Капітальний ремонт захисних споруд № 98721 в цокольному приміщенні ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок - інтернат " по вул. Кутузова,44 в м.Хотин Дністровського району Чернівецької області,60000
953 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
725258bad08d4dcab688e4df3f365a91
Ідентифікатор договору:
UA-2023-10-17-000287-a-b1
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Контактна особа:
Козак Віра 380973106048 internatpn18@gmail.com
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.Кутузова, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПАВЛЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3259519119
-
Контактна особа:
Олександр Павлюк +380978000700 pavlyukolecsandr@gmail.com
-
Адреса:
Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Капітальний ремонт захисних споруд № 98721 в цокольному приміщенні ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок - інтернат " по вул. Кутузова,44 в м.Хотин Дністровського району Чернівецької області,60000: 953 000.00000 UAH без ПДВ
Опис:
Капітальний ремонт захисних споруд № 98721 в цокольному приміщенні ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок - інтернат " по вул. Кутузова,44 в м.Хотин Дністровського району Чернівецької області,60000
Номер договору:
220
Дата підписання:
09.11.2023 08:00
Період дії договору:
09.11.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
953 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
953 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт захисних споруд № 98721 в цокольному приміщенні ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок - інтернат " по вул. Кутузова,44 в м.Хотин Дністровського району Чернівецької області,60000
Кількість
1 Роботи
Період постачання
01.11.2023 - 15.12.2023
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5199e5b5772b4e00add4788403274468
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з виробничою необхідністю спричинено механічною помилкою Сторони погодились викласти пункт 1. Договору № 220 від 09.11.2023 року в новій редакції , а саме : «Підрядник зобов’язується власними силами і засобами , в обумовлений термін у відповідності до замовлення і вимог проектно – кошторисної документації , будівельних норм та правил виконати роботи на об’єкті : Капітальний ремонт захисних споруд в цокольному приміщенні з улаштуванням вентиляційної системи захисних споруд та санвузлів для покращення житлово - побутових умов внутрішньо переміщених осіб за адресою: Чернівецька область, Дністровський район , м. Хотин, вул. Кутузова,44 ( Капітальний ремонт захисних споруд № 98721 в цокольному приміщенні ОКУ «Хотинського психоневрологічного будинку – інтернаті « за кодом ДК 021: 2015 4545300-7 Капітальний ремонт і реставрація ) Згідно наказу Чернівецької ОДА ( ОВА ) № 251 від 13.10.2023 р. а Замовник зобов’язується прийняти і оплатити виконані роботи.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.11.2023 08:00
Статус:
Опубліковано