• Відкриті торги
  • КЕП

вугілля кам'яне

1 658 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 92ea28db2ff9463a93a0db898b43b382
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-11-000503-a-a1
Постачальник: ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 72
Дата підписання: 26.06.2018 08:00
Період дії договору: 26.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 658 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 658 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 458 тонни
Період постачання 01.06.2018 - 30.09.2018
Місце постачання 27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Незалежності України, 82 На карті