-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.). Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114)), застосовується вищевказане виключення.
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)
394 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
977ef89a7f9a4663954b045365d9d3e6
Ідентифікатор договору:
UA-2023-10-06-010917-a-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38578897
-
Контактна особа:
Колесник Валерія Миколаївна 380501006063,380677997286 trade.road.nikopol@gmail.com
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Ушинського будинок 51 корпус Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СФЕРАІЗОЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43278807
-
Контактна особа:
Топташкіна Лілія Борисівна +380952045204 vmast17@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, вул. Серпова, буд. 4
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.): 39.42000 UAH з ПДВ
Опис:
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)
Номер договору:
158
Дата підписання:
06.10.2023 17:00
Період дії договору:
до 31.12.2023 00:00
Сума договору:
394 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 65 700.00 UAH)
Оплачено:
394 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 65 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 10.10.2023
Місце постачання
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Ушинського будинок 51 корпус Б
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7b25d279d7a9495b9e1ce8f9cafcb13c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Оприлюднення обґрунтування та розпорядчого документу. Технічна помилка, вищенаведені документи не були відскановані разом з договором, оприлюднено тільки рішення УО (яке тоже може вважатись розпорядчим документом)
Номер додаткової угоди:
розпорядчий документ
Дата внесення змін до договору:
06.10.2023 18:00
Статус:
Опубліковано