-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільний автобус
1 800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
39af1e6f7acf4dfeb8a14c260a6c78ea
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-15-000915-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
20.06.2018 11:00
Період дії договору:
20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 800 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 800 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.07.2018 - 20.08.2018