• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 39140000-5 «Меблі для дому.» (клейонка, матрац, ліжко, шафа, диван-ліжко, стіл обідній, тумбочки)

1 019 240.00 UAH з ПДВ
Номер: bee3e75d18284cdca40664436fb6ff16
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-24-000512-a-a1
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Постачальник: ТОВ "ПРОДИНФО"
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Номер договору: ДС - 18/20
Дата підписання: 18.06.2018 09:50
Період дії договору: 18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 019 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено: 1 019 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 39140000-5 «Меблі для дому.» (клейонка, матрац, ліжко, шафа, диван-ліжко, стіл обідній, тумбочки)
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 825 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, Праці, 44 На карті