-
Відкриті торги
-
КЕП
овочі, фрукти та горіхи
378 299.00
UAH без ПДВ
Номер:
dc170d5403fd45478900d59c0a2b5ba4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-11-002485-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОША"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23618470
-
Контактна особа:
Токар В'ячеслав Григорович 380997251519, 380997251519 hotelpalace78@gmail.com
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Центральний район, Московська, будинок 38/1
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
179
Дата підписання:
14.06.2018 09:00
Період дії договору:
14.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
378 299.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
буряк столовий
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
морква
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
цибуля ріпчаста
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
помідори парникові
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
помідори грунтові
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
огірки грунтові
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
огірки парникові
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
кабачки
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
баклажани
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
перець овочевий
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
капуста білокачанна
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
банани
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
апельсини
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
яблуко
Кількість
2200 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
черешня
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
персик
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
слива
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті
виноград
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, смт. Рибаківка, оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік
На карті