-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт погребу з облаштуванням найпростішого укриття Верхньосироватського ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, с.Верхня Сироватка, вул.Соборна,26"
Під час проведення закупівлі було допущено технічну (механічну) помилку, а саме – помилково вказана не вірна загальна сума Договору. Було вирішено – змінити загальну суму Договору методом виправлення інформації та розмістити на веб-порталі правильний договір про закупівлю №210 від 07.09.2023 року
148 123.38
UAH без ПДВ
Номер:
c67b8be5af31444799d1456735041c2b
Ідентифікатор договору:
UA-2023-09-11-010655-a-b1
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41836787
-
Контактна особа:
Юлія Мілахіна +380542690637 buh_vs_osvita@ukr.net
-
Адреса:
42351, Україна, Сумська область, с. Верхня Сироватка, пл. Козацької Слави, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
МІРОШНИЧЕНКО ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2957709831
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ГЕРАСИМА КОНДРАТЬЄВА будинок 132/3 квартира 41
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Опис:
Під час проведення закупівлі було допущено технічну (механічну) помилку, а саме – помилково вказана не вірна загальна сума Договору. Було вирішено – змінити загальну суму Договору методом виправлення інформації та розмістити на веб-порталі правильний договір про закупівлю №210 від 07.09.2023 року
Номер договору:
210
Дата підписання:
07.09.2023 15:00
Період дії договору:
07.09.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
148 123.38 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт погребу з облаштуванням найпростішого укриття Верхньосироватського ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, с.Верхня Сироватка, вул.Соборна,26"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.10.2023
Місце постачання
42351, Україна, Сумська область, с. Верхня Сироватка, пл. Козацької Слави, 2
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
48351f1b52c74676b6117739a3390d8f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Під час проведення Закупівлі за ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування – Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт погребу з облаштуванням найпростішого укриття Верхньосироватського ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, с.Верхня Сироватка, вул. Соборна, 26" (унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель UA-2023-09-11-010655-a) було допущено технічну (механічну) помилку, а саме – помилково вказана не вірна загальна сума Договору. Було вирішено – змінити загальну суму Договору методом виправлення інформації та розмістити на веб-порталі правильний договір про закупівлю №210 від 07.09.2023 року
Номер додаткової угоди:
Протокол №34
Дата внесення змін до договору:
20.09.2023 17:04
Статус:
Опубліковано