-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети
540 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d32835200a994a0fbbd326c3ba6fe03e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-03-000692-c-c1
Постачальник:
ФОП "Шевчук Інна Сергіївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3095113260
-
Контактна особа:
Інна Шевчук +380636141100 inna.fop@ukr.net
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, місто Хмільник, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ, будинок 66, квартира 15
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
131
Дата підписання:
11.06.2018 00:00
Період дії договору:
11.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
540 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 540 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Кількість
180 тонни
Період постачання
до 31.12.2018