-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, від 1 м.куб.
328 388.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ba00bb9d4d64b53a98422bd491972c9
Ідентифікатор договору:
UA-2023-08-31-001890-a-c1
Замовник:
Державна установа "Холодногірська виправна колонія (№18)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564535
-
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Бондар +380573703125 hvk18b@gmail.com http://zakupki.prom.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Рубанівська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Лянна Дар'я Володимирівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3194407421
-
Контактна особа:
Дар'я Володимирівна Лянна +380661668151 d_boyko@ukr.net
-
Адреса:
61175, Україна, Харківська область, місто Харків, шосе Салтівське, будинок 264Г, квартира 51
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
К-3
Дата підписання:
11.09.2023 09:00
Період дії договору:
11.09.2023 00:00 - 31.10.2023 00:00
Сума договору:
328 388.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
328 388.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, від 1 м.куб.
Кількість
212 метри кубічні
Період постачання
до 22.09.2023
Місце постачання
61052, Україна, Харківська область, Новобаварський район, місто Харків, вулиця Рубанівська, будинок,4
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
39ebb58f3ce24912b8fbd5a6ea84bace
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
«існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.09.2023 12:00
Статус:
Опубліковано