-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a9ec086e7104547a76935c08c805f67
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-08-001456-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38746526
-
Контактна особа:
Христина Степанова +380983183578 fmservicepro@gmail.com
-
Адреса:
03110, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА КЛИМЕНКА, будинок 39/8
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
40/0618
Дата підписання:
11.06.2018 17:37
Період дії договору:
11.06.2018 00:00 - 10.11.2018 00:00
Сума договору:
150 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 150 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ "НСТУ" "Львівська регіональна дирекція")
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.06.2018 - 31.10.2018