-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)
139 347.60
UAH з ПДВ
Номер:
2906624e85bc4724b89e80887f4fe5cf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-24-000930-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Б"777""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35662229
-
Контактна особа:
Павло Кудрінський +380688585037 b777trd@gmail.com
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
55
Дата підписання:
30.05.2018 14:00
Період дії договору:
30.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
139 347.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 139 347.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками (підгузки)
Кількість
36666 штуки
Період постачання
02.07.2018 - 31.08.2018